همواره ,جدید ,شهری ,مسئولین ,باشند ,عزیزان ,زحمت کشان

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت

می‌باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت

و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم.

 

امیدورایم به خیر و برکت این سال جدید  همه هم میهنان عزیز بویژه همشهریان حصار خروانی همواره در راه افتخار و سربلندی و موفقیت قدم نهاد ه و همواره موفق به قتح  قله های سعادت باشند.

به امید روزهها، ماهها و سالهایی پر از امید و موفقیت برای همه عزیزان بالاخص مسئولین محترم شهرمان ؛ اهم از شورای اسلامی،دهیاری محترم ،عزیزان تاسیسات شهری و زحمت کشان خدماتی .

همچنین انتظار می رود که در سال جدید که با رویکرد جدید اقتصادی دولت آغاز خواهد شد. حصار خروان نیز از این روند جدید بی نصیب نمانده و مسئولین همواره در همه شرایط پیگیر اهداف عمرانی ،خدماتی و امکانات رفاهی بیشتر برای رفاه حال همشهریان عزیز باشند. همچنین بر طرف شدن مشکلات و کمبود های  تاریخی؛ چون ناوگان حمل و نقل، بازارچه ی تجاری، مبلمان و نمای شهری ،بهداشت و درمان،مراکز فرهنگی مناسب  و توسعه زیر ساخت های شهری و تاسیسات ، معابر عموی(پیاده رو ها و سواره روها)،پل ها و زیر گذر های  مورد نیاز (پیاده رو،سواره رو)،ورودی و خروجی مناسب در اتوبان قزوین-کرج. همچنین بهبود وضعیت فضای سبز و بازیگاه ها و موارد مشابه .

و اما جا دارد در همین فرصت باقیمانده به جهت فعالیتهای انجام شده که عموماً  در قالب فعالیتهای عمرانی انجام شده که شرح جزئیات آن در ویژه نامه حصارنامه آمده است تقدیر و تشکر می کنیم از مسئولین و زحمت کشان حصارخروان (شورای اسلامی و دهیاری و ...)و امیدواریم همواره در رسیدن به اهداف خود پیگیر و موفق و سربلند باشند .

به امید روزهای بهتر برای گذرگاه  تاریخ و جلوه گاه ولایت (حصارخروان)

 

 

منبع اصلی مطلب : خبرگزاري رسمي شهر حصارخروان(حصارنا)
برچسب ها : همواره ,جدید ,شهری ,مسئولین ,باشند ,عزیزان ,زحمت کشان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : پیام نوروزی حصارنا